Aktuelnosti

Trka za Srećnije detinjstvo

11.10. realizovana je tradicionalna “ Trka za srećnije detinjstvo u organizaciji Crvenog krsta Ivanjica, Sportskog saveza Ivanjica, OŠ „Milinko Kušić“, OŠ „Kirilo Savić“, uz podršku Opštine Ivanjica, Doma kulture Ivanjica, Doma zdravlja , Tehničke škole i Gimnazije. Preko 1800 učenika je uzelo učešće u trci.

Masovnim učešćem u Trci deca i mladi pokazuju svoje opredeljenje ka zdravom načinu života i najvišim humanim vrednostima.

Rezultati trke za Srećnije detinjstvo:

Dnevni centar „Sunce“

1.Vulović Vanja

2.Vratonjić Marko

3.Popović Sandra

Dnevni boravak „Otvorena vrata“

1.Đurašević Milan

2.Kostić Jelena

3.Nestorović Slaviša

Predškolci dečaci

1.Kušić Nikolina

2.Saković Ksenija

3.Pantović Anja

Predškolci devojčice

1.Komatina Vojin

2.Stefanović Đorđe

3.Avramović Nemanja

I razred dečaci

1.Nedeljković Pavle – OŠ Kirilo Savić

2.Gromović Đorđe – OŠ Milinko Kušić

3.Milićević Ognjen – OŠ Milinko Kušić

I razred devojčice

1.Luković Anja – OŠ Kirilo Savić

2.Stojković Tijana – OŠ Milinko Kušić

3.Dramićanin Teodora – OŠ Kirilo Savić

II razred devojčice

1.Golubović Marija – OŠ Milinko Kušić

2.Dramićanin Dunja – OŠ Milinko Kušić

3.Glavinić Ivona – OŠ Milinko Kušić

II razred dečaci

1.Đoković David – OŠ Milinko Kušić

2.Gvozdenović Miloš – OŠ Milinko Kušić

3.Maričić Miloš – OŠ Milinko Kušić

III razred devojčice

1.Kimčetić Nikolina – OŠ Kirilo Savić

2.Stevanović Jovana – OŠ Kirilo Savić

3.Stojić Anastasija – OŠ Kirilo Savić

III razred dečaci

1.Gromović Jovan – OŠ Milinko Kušić

2.Čeganjac Igor – OŠ Kirilo Savić

3.Sarić Dušan – OŠ Milinko Kušić

IV razred devojčice

1.Marić Anđela – OŠ Milinko Kušić

2.Topalović Tina – OŠ Kirilo Savić

3.Miletić Jovana – OŠ Milinko Kušić

IV  razred dečaci

1.Luković Filip – OŠ Milinko Kušić

2.Stojanović Jovan – OŠ Milinko Kušić

3.Pivljaković Luka – OŠ Kirilo Savić

V razred devojčice

1.Pantović Iva – OŠ Kirilo Savić

2.Dramićanin Nikolina – OŠ Milinko Kušić

3.Lazić Jovana – OŠ Milinko Kušić

V razred dečaci

1.Lišanin Dušan – OŠ Kirilo Savić

2.Jekić Stefan – OŠ Kirilo Savić

3.Kostić Nikola – OŠ Milinko Kušić

VI razred devojčice

1.Velisavljević Vanja – OŠ Kirilo Savić

2.Radonjić Katarina – OŠ Milinko Kušić

3.Đurašević Tamara – OŠ Kirilo Savić

VI razred dečaci

1.Borović Luka – OŠ Kirilo Savić

2.Zečević Lazar – OŠ Milinko Kušić

3.Aleksić Aleksandar – OŠ Kirilo Savić

VII razred  devojčice

1.Avramović Milica – OŠ Kirilo Savić

2.Borisavljević Andrijana – OŠ Kirilo Savić

3.Punišić Milica – OŠ Kirilo Savić

VII razred dečaci

1.Bojović Lazar – OŠ Milinko Kušić

2.Milovančević Nemanja – OŠ Kirilo Savić

3.Milosavljević Milun – OŠ Milinko Kušić

VIII razred devojčice

1.Rajković Katarina – OŠ Milinko Kušić

2.Koković Ana – OŠ Kirilo Savić

3.Jakovljević Andrijana – OŠ Milinko Kušić

VIII razred dečaci

1.Poledica Pavle – OŠ Kirilo Savić

2.Simončević Ognjen – OŠ Milinko Kušić

3.Pivljaković Miloš – OŠ Milinko Kušić

I i II godina srednja škola dečaci

1.Luković Radojko – Tehnička Škola

2.Bogdanović Veljko – Gimnazija

3.Ivanović Marko – Gimnazija

I i II godina srednja škola devojčice

1.Vukosavljević Aleksandra – Tehnička škola

2.Bujošević Bojana – Gimnazija

3.Đoković Snežana – Tehnička škola

III i IV godina srednja škola dečaci

1.Kolaković Luka – Tehnička škola

2.Jovićević Luka – Gimnazija

3.Bešević Lazar – Tehnička škola

III i IV godina srednja škola devojčice

1.Mićić Danijela – Tehnička škola

2.Dimitrijević Vanja – Tehnička škola

3.Čolović Ljubica – Gimnazija

O Autoru

Financ