Vesti

Održana “Trka za srećnije detinjstvo“

 

31.10. Održana je tradicionalna “ Trka za srećnije detinjstvo“ u organizaciji Crvenog krsta Ivanjica, Sportskog saveza Ivanjica, profesora fizičke kulture osnovnih i srednjih škola iz Ivanjice u saradnji sa Opšinom Ivanjica, Domom zdravlja Ivanjica, Domom kulture Ivanjica, PS Ivanjica. Učešće u ovoj manifestaciji su uzela i deca iz predškolske ustanove Ivanjica, korisnici Dnevnog centra “ Sunce“ i Dnevnog boravka “ Otvorena vrata“ . Trka je rekretivnog i sociohumanitarnog karaktera, jer promoviše zdrave stilove života kod mladih i podstiče humanost među mladima.

Pobednici trke su :

Dnevni centar “ Sunce“
1. Luković Vlade
2. Vulović Vanja
3. Vratonjić Marko

Dnevni boravak “ Otvorena vrata“
1. Đurašević Milan
2. Nestorović Slaviša
3. Gavrilović Ivan

Predškolci
1. Anja Luković
2. Kurćubić Marija
3. Kodžopeljić Marija
1. Pavle Nedeljković
2. Ilija Karaklaić
3. Aleksandar Punišić

I Razred
1. Golubović Marija
2. Dramićanin Dunja
3. Salević Ivana
1. Đokić David
2. Gvozdenović Miloš
3. Kimčetić Luka

II Razred
1. Kimjčetić Nikola
2. Stevanović Jovana
3. Stojić Anastazija
1. Gromović Jovan
2. Perišić Uroš
3. Milisavljević Nemanja

III Razred
1. Stefanović Nina
2. Topalović Tina
3. Marić Anđela
1. Luković Filip
2. Milivojević Vukašin
3. Đoković Petar

IV Razred
Pantović Iva
2. Dramićanin Nikola
3. Bujošević Tanja
1. Lišanin Dušan
2. Jekić Stefan
Radović Nemanja

V Razred
1.Velisavljević Vanja
2. Đurašević Tamara
3. Vulović Nevena
1. Radonjić Aleksa
2. Borović Luka
3. Zečević Lazar

VI Razred
1. Milić Anđela
2. Borisavljević Andrijana
Jovančić Sonja
1. Savić Stefan
2. Vujović Veljko
3. Bojović Lazar

VII Razred
1. Jakovljević Andrijana
Jerotijević Tamara
Rajković Katarina
1. Bošnjaković Marko
2. Stojanović Milan
3.Simončević Ognjen

VIII Razred
1. Bogdanović Jovana
2. Velisavljević Jovana
3. Đoković Sanela
1Luković Ognjen
2. Dimitrijević Saša
3. Pantović Igor

I i II godina srednje škole
1. Vukosavljević Aleksandra
2. Popović Katarina
3. Čolović Ljubica
1. Luković Aleksandar
2. Luković Radojko
3. Bešević Lazar

III i IV godina srednje škole
1. Čubrić Nevena
2. Mićić Danijela
3. Dimitrijević Vanja
1. Ikonić Stefan
2. Remović Nikola
3. Kolarević Nikola

O Autoru

Financ